Legendární duo české stand-upové scény Lukáš Pavlásek a Karel Hynek rozesmějí i ty nejnáročnější z nás. Perly, které oba z účinkujících sází pokaždé, co se postaví před mikrofon, nejspíš třeba představovat. Pohodlně se usadíte, do ruky si vezmete příjemný mok, a pak už jen necháte profesionály vás bavit.

Lukáš Pavlásek Jako komik debutoval v roce 2005 v pořadu Na stojáka a od té doby patří mezi přední představitele české standup comedy. Jako herce ho mohou diváci vidět například v seriálu Na vodě, který běžel na TV Nova, v drobných filmových rolích a v několika divadelních hrách. Jako autor píše texty k písním pro různé interperty a napsal a ilustroval čtyři knihy pro děti i dospělé. Příležitostně píše sloupky i do časopisů, nejvíc spolupracoval s časopisem Reflex kde měl v letech 2013 a 2014 vlastní fotoseriál a v roce 2015 se podílel jako dabér a autor na loutkové verzi seriálu Zelený Raoul. Od roku 2016 vytváří satirický mini pořad PVTV pro portál Aktualne.tv.

 

Karel Hynek Komik Karel Hynek se divákům České televize předvedl v zábavné show Na stojáka; mihl se v několika seriálech. V roce 2016 se dostal do jednoho z týmů soutěže Pevnost Boyard. Karel Hynek je nejen komik – hlavní aktér pořadů Na stojáka, KnorTime a Comedy Club –, ale také příležitostný herec. Objevil se v seriálech TV Nova Gympl s ručením (ne)omezený a Kriminálka Anděl či v primáckých Vinařích, jehož hlavní postavy ztvárnili Václav Postránecký, Tereza Kostková, Pavel Liška, Pavel Nečas, ale též Lukáš Langmajer, který se s Karlem Hynkem potkal v jednom z českých týmů světoznámé soutěže Pevnost Boyard.

Objevte další interpety!

WxP

Read more...

DJ STPN

DJ STPN je Litomyšlí ostřílený mladík. Hrál třeba na zahájení Smetanovky a znát ho můžete i z Dance klubu U Kolji. Připravil si set, ve kterém uslyšíme jak populární skladby, tak i nejznámější EDM pecky z festivalů elektronické hudby.
Read more...